Športové podujatia


LEKOM SKI Archív
MEDICAL GOLF CUP Archív

 


 

LEKOM SKI 2017

V Roháčoch pôjde medzi zdravotníkmi do tuhého, už po jedenástykrát sa lekári stretnú spoločne na svahu

V sobotu 11.marca 2017 sa totiž lekári stretnú v lyžiarskom areáli Roháče – Spálená. Práve tam sa pod záštitou Slovenskej lekárskej komory uskutoční už  11. ročník lyžiarskych pretekov zdravotníkov v obrovskom slalome s dokonca s medzinárodnou účasťou. Celá akcia nesie názov LEKOM SKI 2017. Nielen lekári, ale i iní zdravotnícki pracovníci si tak zmerajú svoje sily na svahu. Na prvých troch víťazov čakajú dokonca zaujímavé ceny. 

Panovať bude ako po každý rok priateľská a uvoľnená atmosféra. LEKOM SKI dáva možnosť nielen si kvalitne zašportovať, ale tiež vidieť sa s tými, ktorí sa počas roka nemajú možnosť len tak ľahko stretnúť. 

Zúčastniť sa tejto príjemnej akcie je vcelku jednoduché. Podmienka je jediná. Byť zamestnaní v zdravotníctve. Potom sa už len stačí prihlásiť do štartovnej listiny a je to. 

Štartovné je 20,00 € pre členov Slovenskej lekárskej komory a 25,00 € pre nečlenov a zahraničných účastníkov. Vítané sú i deti zdravotníkov, pre ktoré je štartovný poplatok len 10,00 €. 

V cene štartovného poplatku je nielen účasť na samotnom preteku. Zahrnutý je v ňom tiež celodenný lístok na vleky, občerstvenie na svahu a záverečná recepcia. Na ňu si môžete vziať i doprovod, ten si však musí doplatiť 15 eur.

Veríme, že sa stretneme v hojnom počte a panovať bude ako vždy skvelá nálada.

Tešíme sa na vás. 

Viac informácii o programe a možnostiach ubytovania nájdete na web stránke SLK.

 


Medical Golf Cup 2014

Dňa 24.09.2014 sa v Šajdíkových Humenciach (Senica) na ihrisku Legend Course Penati Golf Resort uskutoční 6. ročník golfového turnaja pre lekárov, zubárov, farmaceutov a ďalších zdravotníckych pracovníkov (s HCP) MEDICAL GOLF CUP. Turnaj spoluorganizuje Slovenská lekárska komora za pomoci bratských komôr v SR. Na uvedený turnaj Vás srdečne pozývame.

POZVÁNKA